CATLER CG 8011

132,00 €
S DPH

Catler CG 8011 predstavuje prvotriedny automatický mlynček na kávu s maximálnym príkonom 150 W. Jedná sa o ideálny doplnok k aeropressu, obľúbenému french pressu alebo dripperu. Precízne namletie kávy zaistia celokovové kónické kamene z nerezovej ocele. Mlynček Catler tiež redukuje teplotu pri mletí vďaka pomalým otáčkam motora, čím chráni olejovú zložku kávových zŕn pred poškodením. Výsledná káva má vďaka ponechaniu olejovej zložky o poznanie lepšiu chuť a výraznejšiu arómu.

CatlerCG-569
20 položiek
Množstvo
Dodanie 1 týždeň

 

Bezpečný nákup

 

Pomoc s nákupom

Praktický zásobník s objemom 250 g so špeciálnym vnútorným systémom odomykanie a zamykanie je opatrený vzduchotesným vekom, ktoré uchováva maximálnu čerstvosť a vôňu kávy. S mlynčekom na kávu sú dodávané 2 nástavce držiaku filtra. Vďaka týmto nadstavcom môžete pohodlne ovládať mlynček bez držania filtrov. Úložný priestor pre prívodný kábel v spodnej časti prístroja zaistia estetickosť okolitého priestoru a zamedzí nehodám v dôsledku zavadení o kábel.

Automatické mletie a hrubosť kávových zŕn

Rôzne druhy kávy vyžadujú odlišnú konzistenciu a hrubosť kávových zŕn k dosiahnutiu ideálnej extrakcie alebo sparenia. Preto mlynček ponúka tak až 25 úrovní nastavenia hrubosti mletia. Ľahko si teda zvolíte správnu hrubosť kávových zŕn, ktorá je pre daný druh kávy ideálna. Pomocou spínača automatického mletia budete môcť mlieť kávu priamo do sitka v páke. Budete mať tak absolútnu kontrolu nad množstvom mletej kávy, pretože jedným zatlačením spínač aktivujete a druhým deaktivujete. Môžete preto ukončiť proces mletia v tom pravom okamihu a dosiahnuť tak pôsobivých výsledkov.

Kombinácia výkonného prevodového motora s kónickým mlynčekom zaistí pomalý a tichý chod mlynčeka. Vďaka pomalému krútiacemu momentu znížia mlecie kamene trenie počas mletia kávových zŕn, vďaka čomu nedochádza k nadmernému zahriatiu a znehodnoteniu mletej kávy a výsledného kávového nápoja.

Tip: Odporúčame si vždy starostlivo skontrolovať dátum praženia u vašej kávy. Najlepšej chuti totiž dosiahnete s kávou, ktorá bola pražená 5 až 20 dní pred spotrebou.

Praktické príslušenstvo

Mlynček na kávu Catler CG 8011 je vybavený odnímateľnou odkvapkávacou miskou, ktorú vďaka odnímateľnému dizajnu veľmi ľahko vyčistíte v ruke či umývačke riadu. Nechýbajú tiež 2 nástavce držiaka filtra, vďaka ktorým môžete pohodlne ovládať mlynček bez držania filtrov. Do dodávanej dózy so spoľahlivým uzáverom si môžete namlieť kávu do zásoby, čo oceníte v prípade, keď k vám príde početnejšia návšteva. Mlynček na kávu Catler so širokým príslušenstvom je tak parádnou zárukou dokonale namletých kávových zŕn aj lahodných kávových nápojov.

Hlavné prednosti

  • Automatický mlynček na kávu Catler CG 8011 je skvelý pre každého milovníka dobrej kávy
  • Kombinácia výkonného prevodového motora s kónickým mlynčekom zaistí pomalý a tichý chod mlynčeka
  • Precízne mletie pomocou kónických kameňov ponúka až 25 úrovní nastavenia hrubosti podľa metódy prípravy kávy
  • od french pressu, drip, cez espresso až po tureckú kávu
  • 250g zásobník kávy poskytuje dostatočnú kapacitu a je opatrený vzduchotesným vekom
  • Mlynček redukuje teplotu pri mletí, čím chráni olejovú zložku kávových zŕn pred poškodením
  • Pomocou spínača automatického mletia budete mať absolútnu kontrolu nad spracovaním kávy, ktorú môžete namlieť priamo do sitka v páke
  • Súčasťou balenia je odnímateľná odkvapkávacia miska, dóza na kávu aj s držiakom a 2 nástavce pre 50-54mm a 58mm páku
  • Úložný priestor pre prívodný kábel v spodnej časti prístroja zaistia estetickosť okolitého priestoru a zamedzí nehodám v dôsledku zavadení o kábel
  • Mechanizmus mletia: kónické kamene

Tabuľka dát

Príkon
150 W
Šírka
20 cm
Výška
34,2 cm
Hĺbka
16,3 cm
Napájanie
220 - 240 V ~ 50 Hz
Zásobník na kávu
250 g
Hmotnosť mlynčeka
3 kg