GRAEF - CM702

120,00 €
S DPH

Kónický kávový mlynček GRAEF CM702 v čiernom elegantnom dizajne poteší všetkých gurmánov, ktorí preferujú tradičný rituál prípravy kávy a radi si zomelú voňavé kávové zrná v pohodlí domova. S kávomlynčekom precíznej nemeckej spoločnosti Graef uchováte vysokú kvalitu mletej kávy a jej intenzívnu arómu. Vyhovie každej chuťovej bunke vďaka širokej ponuke nastavenia jemnosti.

GRAECM-570
20 položiek
Množstvo
Dodanie 1 týždeň

 

Bezpečný nákup

 

Pomoc s nákupom

Jemné nastavenie mletia

Samotný proces mletia funguje pomocou kamenných mlynčekov. Špeciálne tvrdé kamene umožňujú nastaviť jemnosť mletia a následnú silu kávy, a to v rozsahu na stupnici 1 - 24. Tento robustný nerezový kónický mlecí mechanizmus uchováva silnú arómu a zaručuje perfektné mletie, pri ktorom sa káva spracuje rovnomerne po celom objeme. Nedochádza tak k jej prepaľovaniu a výsledkom je aromatická jemná káva s vynikajúcou chuťou. Nespornou výhodou je tiež nízka hlučnosť pri mletí.

Dizajnové príslušenstvo

Kávomlynček je vyrobený z kvalitného plastu s hodnotnou povrchovou úpravou zaručujúcou dlhú životnosť a nenáročnú údržbu. K základnému príslušenstvu patrí veľký zásobník s tesniacim krytom, do ktorého jednoducho nasypete kávové zrná prichystané k zomletiu. Namletá káva sa následne zhromažďuje v spodnom zásobníku s odmerkou umiestnenou na vonkajšej strane nádoby. Tento zásobník pojme 250 g kávy a prislúcha k nemu perfektne tesniace viečko.

  • Nastavenie jemnosti mlenia: Áno
  • Typ kávomlynčeka: s mlecími kameňmi

Tabuľka dát

Príkon
128 W
Šírka
26 cm
Výška
37,5 cm
Hĺbka
15,6 cm
Zásobník na kávu
250 g
Hmotnosť mlynčeka
1,8 kg