Sage BCG600 SIVÝ

168,00 €
S DPH

Sage the Dose Control Pro predstavuje prvotriedny automatický mlynček na kávu s príkonom 130 W, ktorý dokonale namelie kávové zrná pre ich použitie v prístrojoch na prípravu espressa, prekvapkávanej kávy, french pressa či perkolátora. Precízne namletie kávy zaistía kónické kamene z kalenej nerezovej ocele a unikátna mlecia komora, ktorá minimalizuje trenie kávových zŕn pred dávkovaním. Mlynček Sage tak redukuje teplotu pri mletí, čím chráni olejovú zložku kávových zŕn pred poškodením pre ešte lepšiu chuť a arómu. Kónický mlynček využíva technológiu inteligentného dávkovania, ktoré automaticky nastavuje množstvo mletej kávy pri každej zmene nastavenia.

SAGE-BCG-567
20 položiek
Množstvo
Dodanie do 3 dní

 

Bezpečný nákup

 

Pomoc s nákupom

Praktický zásobník s objemom 340 g so špeciálnym vnútorným systémom odomykania a zamykania je opatrený vzduchotesným vekom, ktoré uchováva maximálnu čerstvosť a arómu kávy. S mlynčekom na kávu sú dodávané 2 nástavce držiaka filtra. Vďaka nadstavcom môžete pohodlne ovládať mlynček bez držania filtrov.

Hrubosť kávových zŕn a inteligentné dávkovanie.

Rôzne druhy kávy vyžadujú odlišnú konzistenciu a hrubosť kávových zŕn k dosiahnutiu ideálnej extrakcie alebo sparenia. Preto mlynček dokáže upraviť rozsah mletia pomocou nastaviteľného horného kameňa mlynčeka a ponúka tak až 60 úrovní nastavenia hrubosti mletia. Ľahko si teda zvolíte správnu hrubosť kávových zŕn, ktorá je pre daný druh kávy ideálna.

Vďaka inteligentnému dávkovaniu sa nemusíte už starať o dĺžku mletia kávy.

Dobu mletia totiž prístroj nastaví automaticky podľa zvolenej hrubosti a nastaveného množstva. Automatické mletie umožní mlieť kávu bez nutnosti pridržania páky, dózy alebo filtra. Pre rôznu metódu prípravy kávy, od espressa po french press, teda stačí navoliť hrubosť a množstvo, ktorú ľahko určíte podľa tabuľky v dodávanom českom návode. O zvyšok sa už postará mlynček Sage the Dose

Control Pro. Mlynček sa automaticky zastaví, len čo bolo namleté požadované množstvo.

Tip: Odporúčame si vždy starostlivo skontrolovať dátum praženia u vašej kávy. Najlepšie chuti totiž dosiahnete s kávou, ktorá bola pražená 5 až 20 dní pred spotrebou.

Bezpečná prevádzka, dlhá životnosť.

Sage BCG600SIL je opatrený ochranným systémom proti spusteniu naprázdno, takže bez kávy v zásobníku alebo pri nesprávne nainštalovanom mlynčeku sa prístroj nespustí. Jeho prevádzka je teda maximálne spoľahlivá a bezpečná. Naviac má mlynček tepelnú poistku proti prehriatiu motora, ktorá zaistí dlhú životnosť prístroja. Nerezová základňa je vybavená protišmykovými nožičkami pre väčšiu stabilitu mlynčeka, takže nehrozí riziko pádu a následného poškodenia vnútorných komponentov prístroja.

Jednoduché nastavenie a ovládanie.

Okrem bezpečnej prevádzky vyniká mlynček Sage svojím praktickým prevedením a funkciami. Funkcie sa veľmi ľahko ovládajú pomocou podsvietených tlačidiel a ovládacích prvkov. Úpravu prednastaveného množstva mletej kávy umožní otočný ovládač, prerušenie či ukončenie chodu sa ovláda pomocou tlačidiel.

Samozrejmosťou sú všetky úpravy nastavenia mlynčeka a rovnako alternatívne spustenie aj ukončenie mletia prostredníctvom spínača.

Tabuľka dát

Príkon
130 W
Šírka
20 cm
Výška
34,2 cm
Hĺbka
16,3 cm
Napájanie
220 - 240 V ~ 50 Hz
Hmotnosť mlynčeka
2,4 kg