Kávovary automatické

Aktívne filtre

  • Novinka

  Saeco - Aulika HSC TOP

  1 189,00 €

  Novinka z dielne SAECO Professional, kávovar vhodný do gastronomických prevádzok, kancelárií. Možnosť napojenia mincovníka či kartového systému.

  Profesionálny kávovar Saeco Aulika Top HSC V2 je určený hlavne pre kancelársky sektor a pre menšie gastro prevádzky. Plnoautomatický kávovar Saeco Aulika disponuje dvomi výhrevnými telesami, ktoré umožňujú pripravovať kávu, horúcu vodu a paru súčasne.

  • Funkcia výdaja 2 káv súčasne
  • Funkcia one touch cappucino / latte machiato
  • Ovládanie: tlačidlá + grafický displej
  • Vývod horúca voda / para: áno
  • Novinka

  Saeco - Aulika EVO Office

  1 010,00 €

  Navrhnutý na profesionálne použitie, Aulika Evo poskytuje potrebné technické vlastnosti na nepretržité používanie, vždy zaručuje perfektné dávkovanie, od espressa po veľkú kávu. Veľká kapacita nádob na vodu a kávu, to všetko zaručuje spoľahlivý výkon aj na miestach s vysokou dennou spotrebou.

  • Novinka

  Saeco - New Royal One Touch Cappuccino

  749,00 €

  Kapacitné rozhranie s fotorealistickými ikonami

  Odnímateľná, ľahko udržiavateľná varná jednotka

  Oceľové kónické mlecie kamene

  Výškovo nastaviteľný dávkovač

  Nezávislá dýza na horúcu vodu

  Špičková elektronika vopred navrhnutá pre pripojenie Bluetooth

  • Novinka

  Saeco - Lirika One Touch Cappuccino

  385,00 €

  Profesionál s malými rozmermi

  Malý, ale šikovný. To platí aj v prípade tohto kávovaru. Aj napriek malým rozmerom sa v jeho útrobách nachádzajú kvalitné komponenty, ktoré vám pripravia kávu tej najlepšej akosti. Keramický mlynček s nastaviteľnou hrubosťou mletia je základom. Tohto profesionálneho baristu môžete používať v kancelárii aj v menších prevádzkach. Nespornou prednosťou je aj príprava takmer akéhokoľvek kávového nápoja stlačením jediného tlačidla.

  • Novinka

  Saeco - Lirika Black

  359,00 €

  Napriek svojim malým rozmerom a absencii počítadla sa radí medzi profesionálne automatické kávovary Saeco. Vďaka kreditnému systému má prevádzkar plnú kontrolu na výdajom kávy z kávovaru.

  Vyznačuje sa jednoduchou obsluhou, pohodlným užívateľským rozhraním a vysokou kapacitou zásobníkov. Pripravuje perfektné espresso zo zrnkovej kávy. Nadväzuje na tradíciu obľúbených modelov Villa, Vienna a Trevi. Kávovar sa prečisťuje samostatne pri každom zapnutí a vypnutí, nie je potrebný zásah zo strany užívateľa. Ovládanie vďaka troj farebnému grafickému displeju s jasnými tlačidlami zvládne každý.