Kávovary automatické

Aktívne filtre

 • Saeco - Aulika HSC TOP

  1 189,00 €

  Novinka z dielne SAECO Professional, kávovar vhodný do gastronomických prevádzok, kancelárií. Možnosť napojenia mincovníka či kartového systému.

  Profesionálny kávovar Saeco Aulika Top HSC V2 je určený hlavne pre kancelársky sektor a pre menšie gastro prevádzky. Plnoautomatický kávovar Saeco Aulika disponuje dvomi výhrevnými telesami, ktoré umožňujú pripravovať kávu, horúcu vodu a paru súčasne.

  • Funkcia výdaja 2 káv súčasne
  • Funkcia one touch cappucino / latte machiato
  • Ovládanie: tlačidlá + grafický displej
  • Vývod horúca voda / para: áno
 • Saeco - Aulika EVO Office

  1 069,00 €

  Navrhnutý na profesionálne použitie, Aulika Evo poskytuje potrebné technické vlastnosti na nepretržité používanie, vždy zaručuje perfektné dávkovanie, od espressa po veľkú kávu. Veľká kapacita nádob na vodu a kávu, to všetko zaručuje spoľahlivý výkon aj na miestach s vysokou dennou spotrebou.

 • Saeco - New Royal One Touch Cappuccino

  699,00 €

  Kapacitné rozhranie s fotorealistickými ikonami

  Odnímateľná, ľahko udržiavateľná varná jednotka

  Oceľové kónické mlecie kamene

  Výškovo nastaviteľný dávkovač

  Nezávislá dýza na horúcu vodu

  Špičková elektronika vopred navrhnutá pre pripojenie Bluetooth

 • Saeco - Lirika One Touch Cappuccino

  429,00 €

  Profesionál s malými rozmermi

  Malý, ale šikovný. To platí aj v prípade tohto kávovaru. Aj napriek malým rozmerom sa v jeho útrobách nachádzajú kvalitné komponenty, ktoré vám pripravia kávu tej najlepšej akosti. Keramický mlynček s nastaviteľnou hrubosťou mletia je základom. Tohto profesionálneho baristu môžete používať v kancelárii aj v menších prevádzkach. Nespornou prednosťou je aj príprava takmer akéhokoľvek kávového nápoja stlačením jediného tlačidla.

 • Saeco - Lirika Black

  359,00 €

  Napriek svojim malým rozmerom a absencii počítadla sa radí medzi profesionálne automatické kávovary Saeco. Vďaka kreditnému systému má prevádzkar plnú kontrolu na výdajom kávy z kávovaru.

  Vyznačuje sa jednoduchou obsluhou, pohodlným užívateľským rozhraním a vysokou kapacitou zásobníkov. Pripravuje perfektné espresso zo zrnkovej kávy. Nadväzuje na tradíciu obľúbených modelov Villa, Vienna a Trevi. Kávovar sa prečisťuje samostatne pri každom zapnutí a vypnutí, nie je potrebný zásah zo strany užívateľa. Ovládanie vďaka troj farebnému grafickému displeju s jasnými tlačidlami zvládne každý.

 • SAECO AULIKA EVO BLACK

  999,00 €

  SAECO AULIKA EVO BLACK

  Aulika Evo Black je navrhnutý na profesionálne použitie. Poskytuje potrebné technické vlastnosti na nepretržité používania, vždy zaručuje perfektné vydávanie, od espressa po lungo kávu. Zameriava sa na ľudí, ktorí si užívajú prestávku na kávu nielen ako chvíľku relaxácie, ale aj ako príležitosť na uvoľnený rozhovor a zdieľanie svojich nápadov a pocitov s kolegami a priateľmi.

 • KÁVOVAR GAGGIA BESANA

  349,00 €

  kávovar Gaggia Besana

  Najrýchlejšia cesta k prípravepravého talianského espressa alebo kávy, iba jedným stlačením tlačítka a otočením ovládača.

  Tiché, rýchle a kvalitné mletie kávy, pri zachovaní arómy zaistí 100% keramický mlynček.

 • KÁVOVAR GAGGIA CADORNA STYLE

  469,00 €

  Kávovar Gaggia Cadorna Style

  Odborné znalosti, skúsenosti a know-how spoločnosti Gaggia zhmotnené v jednom stroji.

  Objavte 6 nápojov, všetko na dosah ruky, a vyskúšajte dokonalý zážitok: ristretto, espresso, espresso lungo, káva, americano, teplá voda.

  Vyspelá technológia, ktorá sa vďaka širokému displeju zjednodušila, má všetky potrebné nastavenia. Pripôsobený vašim potrebám, jednoduchý, intuitivný a dostatočně podrobný, vás prevedie všetkými funkciami. 

 • KÁVOVAR GAGGIA CADORNA PRESTIGE

  669,00 €

  Gaggia Cadorna Prestige

  Kávovar, ktorý je vyrobený v Taliansku. Záruka prvotriednej kvality a nekonečnej vášne pre kávu.

  Objavte 14 nápojov, všetko na dosah ruky, a vyskúšajte dokonalý zážitok: ristretto, espresso, espresso lungo, americano, cappuccino, cappuccino XL, café au lait, café cortado, latte macchiato, latte macchiato XL, flatwhite, napenené mlieko, teplá voda.

  Cadorna Prestige má veľký displej a nastavenie v českom jazyku. Ďalej disponuje jednoduchým, intuitívnym a dostatočne podrobným ovládaním. Kávovar má 4 rôzne užívateľské profily pre prispôsobenie a zapamätanie všetkých dostupných nápojov podľa Vašich potrieb. Pri každom ďalšom použití ich nájdete presne tak, ako ste si ich naprogramovali.

 • KÁVOVAR GAGGIA BABILA SUPER-AUTOMATIC ESPRESSO MACHINE RI9700/60

  1 299,00 €

  Gaggia Babila Super-Automatic Espresso Machine RI9700/60

  Babila robí pravé talianske Espresso za niekoľko sekúnd z čerstvo zomletých kávových zŕn, šálku za šálkou stlačením jedného tlačítka.

  STLAČIŤ TLAČIDLO, A VYBERIEŠ SI ESPRESSO, CAPPUCCINO ALEBO LATTE

  Jednoduchá príprava 7 druhov kávy
  Integrovaná nádobka na mlieko a penu
  Materiál : Oceľ / Silver
  15-stupňový nastaviteľný mlynček

  Až do 500 káv bez odvápňovania pomocou filtra AquaClean. Vodný filter AquaClean vám umožní maximálne využiť váš automatický kávovar. Na výmenu filtra upozorní kávovar. Ako ďalší prínos sa alarm upozornenia na odstraňovanie vodného kameňa automaticky deaktivuje po inštalácii zariadenia AquaClean do vášho obľúbeného kávovaru Gaggia.