Mlynčeky na kávu

Aktívne filtre

 • Sage BCG600 SIVÝ

  168,00 €

  Sage the Dose Control Pro predstavuje prvotriedny automatický mlynček na kávu s príkonom 130 W, ktorý dokonale namelie kávové zrná pre ich použitie v prístrojoch na prípravu espressa, prekvapkávanej kávy, french pressa či perkolátora. Precízne namletie kávy zaistía kónické kamene z kalenej nerezovej ocele a unikátna mlecia komora, ktorá minimalizuje trenie kávových zŕn pred dávkovaním. Mlynček Sage tak redukuje teplotu pri mletí, čím chráni olejovú zložku kávových zŕn pred poškodením pre ešte lepšiu chuť a arómu. Kónický mlynček využíva technológiu inteligentného dávkovania, ktoré automaticky nastavuje množstvo mletej kávy pri každej zmene nastavenia.

 • Sage BCG820

  246,00 €

  Automatický mlynček na kávu vhodný na mletie zrnkovej kávy pre použitie v prístrojoch na prípravu espressa, na mletie pre prípravu kávy v prístrojoch na prekvapkávanú kávu, popr. na prípravu french pressa.

 • CATLER CG 8011

  132,00 €

  Catler CG 8011 predstavuje prvotriedny automatický mlynček na kávu s maximálnym príkonom 150 W. Jedná sa o ideálny doplnok k aeropressu, obľúbenému french pressu alebo dripperu. Precízne namletie kávy zaistia celokovové kónické kamene z nerezovej ocele. Mlynček Catler tiež redukuje teplotu pri mletí vďaka pomalým otáčkam motora, čím chráni olejovú zložku kávových zŕn pred poškodením. Výsledná káva má vďaka ponechaniu olejovej zložky o poznanie lepšiu chuť a výraznejšiu arómu.

 • GRAEF - CM702

  120,00 €

  Kónický kávový mlynček GRAEF CM702 v čiernom elegantnom dizajne poteší všetkých gurmánov, ktorí preferujú tradičný rituál prípravy kávy a radi si zomelú voňavé kávové zrná v pohodlí domova. S kávomlynčekom precíznej nemeckej spoločnosti Graef uchováte vysokú kvalitu mletej kávy a jej intenzívnu arómu. Vyhovie každej chuťovej bunke vďaka širokej ponuke nastavenia jemnosti.

 • Fiorenzato F64E

  720,00 €

  Fiorenzato F64 od talianského výrobcu s mikrometrickým nastavením hrúbky mletia a mlecími kameňmi o priemere 64 mm z neho robí rýchly a presný mlynček do stredne veľkej kaviarne. Špeciálny prídavný chladiaci ventilátor sa automaticky spustí počas mletia kávy aby sa zabránilo prehrievaniu mlecích kameňov. Digitálny dotykový displej okrem zobrazovania informácii o teplote, vlhkosti zobrazuje aj množstvo pripravenej kávy v danom dni, týždni kde jednodúchym dotykom na ikonu je možné namlieť jednu alebo dve porcie kávy priamo do páky.

 • RHINOWARES PROFESSIONAL HAND - MLYNČEK NA KÁVU

  42,50 €

  Rhinowares Professional Hand - mlynček na kávu

  Telo mlynčeka je vyrobené kompletne z nerezu. Pre lepšiu manipuláciu je v strede mlynčeka protisklzový silikónový pásik.

 • HARIO CANISTER COFFE MILL - MLYNČEK NA KÁVU

  49,90 €

  HARIO CANISTER COFFE MILL - MLYNČEK NA KÁVU

  Hario mlynček Canister je efektívne a funkčné prepojenie mlynčeku a sklenenej vzduchotesnej nádoby.