Kávovary pákové

Aktívne filtre

 • SAN REMO - Treviso

  1 500,00 €

  San Remo - Treviso

  Kompaktný a štýlový poloprofesionálny manuálny kávovar na espresso umožňuje znalcovi kávy vychutnať si pravé espresso doma.

  Je tiež vhodný pre kanceláriu, malý bar alebo kaviareň. Vďaka technickým vlastnostiam, ako je medený kotol,potrubie a pokroková výmena tepla, je Treviso rovnako efektívny ako väčší stroj, ale jeho menšia kapacita umožňuje krátke čakacie doby a ľahkú reguláciu teploty. Elegantný povrch z nehrdzavejúcej ocele.

 • SAN REMO - Zoe SED

  2 400,00 €

  Model Zoe zosobňuje inovatívny dizajn a po prvý krát v histórií kávovarov sa stáva konštrukcia kávovaru súčasťou jeho dizajnu. Vďaka tomuto riešeniu môže stroj kombinovať dva aspekty a to atraktívny moderný dizajn a primeranú cenu. Kávovar vhodný do moderných kaviarní či barov.

 • SAN REMO - Verona SED

  4 560,00 €

  Model Verona odráža jemné a dekoratívne línie klasických kávovarov modernými prvkami. Kávovar, ktorý zapadne do akéhokoľvek štýlu výzdoby interiéru.

 • SAN REMO - Opera

  CENA NA VYŽIADANIE

  SAN REMO - Opera

  Kávovar SanRemo Opera je profesionálny viac bojlerový kávovar, ktorý je vytvorený tak aby vyhovel aktuálnym požiadavkám baristom a aby obstál aj v tej najväčšej záťaži. Je ručně vyrábaný v Taliansku je tým najlepším čo SanRemo aktuálne ponúka.

  Dva bojlery v tele kávovaru, jeden bojler ukrytý v každej hlave. Dokonalú extrakciu ide dosiahnuť vďaka zabudovaným Acaia, ktoré komunikujú s kávovarom. Súčasťou kávovaru je i tablet, na ňom nastavíte teplotu, tlak i priebeh extrakcie. Technologická dokonalosť a futuristický design, ktorý nikto neprehliadne.

 • SAN REMO - Cafe Racer

  CENA NA VYŽIADANIE

  SANREMO Café Racer, je oficiálnym strojom majstrovstiev sveta v latte v umení a káve v Majstrovstvách Good Spirit Championships 2018 – 2020.

  Kávovar SANREMO RACER je energeticky efektívny kávostroj a ako taký sa môže pochváliť technológiou a funkciami novej generácie, ktoré zlepšujú výkon aj energetickú účinnosť. Vďaka nový technológiám , moderným izoláciám dokáže ušetriť až 50% energie - Sanremo Energy Efficient Machines (SEEM) . Má vzhľad silne naloženého, prehnutého chrbta a motorky na mieru. Kávovar, ktorý púta pozornosť a rešpektuje príkazy... to je Café Racer…

 • Bezzera - Unica PID

  1 249,00 €

  Výborný malý espresso kávovar s 1 vykurovacím okruhom / elektrický ohrev vody /, telo kávovaru je z leštenej nerezovej oceli, hlava E61 a taliansky dizajn. Urcený pre domácnosti pre dokonalú prípravu kávy. Kávovar má 0,5 l medený bojler a 3 litrovú nádržku na vodu. Obsahuje tiež PID systém, ktorý slúži na reguláciu teploty vody v kávovare.

  Ovládanie je manuálne.

  Automatické doplňovanie vody do bojleru.Automatické prerušenie ohrevu v prípade nedostatku vody v nádržke. 

 • Bezzera - Magica

  1 449,00 €

  Kávostroj celonerezový s profesionálnymi komponentmi. obsahuje PID systém na reguláciu teploty vody /80-100°C / Zvládne variť espresso a zároveň napeňovať mlieko. Kávovar je určený do domácností aj menších prevádzok.

  Profesionálna hlava kávovaru E61 .

  Bojler s objemom 2 l. Po dokončení extrakcie espressa trojcestný elektromagnetický ventil uvoľňuje tlak a nasáva vodu, čo umožňuje páku okamžite vybrať, naplniť kávou a vymeniť, aby sa rýchlo spustil ďalší cyklus prípravy.

  Dvojitý manometer na ukazovanie tlaku v kotle a tlaku na extrakciu kávy. automatické prerušenie ohrevu v prípade nedostatku vody v nádrži.

 • Bezzera - New Hobby

  679,00 €

  HOBBY NEU je prvotriedny malý jednokruhový kávovar na domáce použitie s trojcestným elektromagnetickým ventilom. Poloautomatický espresso kávovar s prekvapivým výkonom a minimalistickým dizajnom, celenerezový. bojler s objemom 0,25 l., profesionálna páka BZ

  3-cestný elektromagnetický ventil ktorý po uvarení uvoľňuje tlak a odvádza prebytočnú vodu do odkvapávacej misky.