Zoznam produktov značky Bezzera

 • Bezzera - Magica

  1 449,00 €

  Kávostroj celonerezový s profesionálnymi komponentmi. obsahuje PID systém na reguláciu teploty vody /80-100°C / Zvládne variť espresso a zároveň napeňovať mlieko. Kávovar je určený do domácností aj menších prevádzok.

  Profesionálna hlava kávovaru E61 .

  Bojler s objemom 2 l. Po dokončení extrakcie espressa trojcestný elektromagnetický ventil uvoľňuje tlak a nasáva vodu, čo umožňuje páku okamžite vybrať, naplniť kávou a vymeniť, aby sa rýchlo spustil ďalší cyklus prípravy.

  Dvojitý manometer na ukazovanie tlaku v kotle a tlaku na extrakciu kávy. automatické prerušenie ohrevu v prípade nedostatku vody v nádrži.

 • Bezzera - New Hobby

  679,00 €

  HOBBY NEU je prvotriedny malý jednokruhový kávovar na domáce použitie s trojcestným elektromagnetickým ventilom. Poloautomatický espresso kávovar s prekvapivým výkonom a minimalistickým dizajnom, celenerezový. bojler s objemom 0,25 l., profesionálna páka BZ

  3-cestný elektromagnetický ventil ktorý po uvarení uvoľňuje tlak a odvádza prebytočnú vodu do odkvapávacej misky.

 • Bezzera - Unica PID

  1 249,00 €

  Výborný malý espresso kávovar s 1 vykurovacím okruhom / elektrický ohrev vody /, telo kávovaru je z leštenej nerezovej oceli, hlava E61 a taliansky dizajn. Urcený pre domácnosti pre dokonalú prípravu kávy. Kávovar má 0,5 l medený bojler a 3 litrovú nádržku na vodu. Obsahuje tiež PID systém, ktorý slúži na reguláciu teploty vody v kávovare.

  Ovládanie je manuálne.

  Automatické doplňovanie vody do bojleru.Automatické prerušenie ohrevu v prípade nedostatku vody v nádržke.