Zoznam produktov značky Saeco

 • ČISTIACE TABLETY SAECO COFFEE OIL REMOVER 10 KS X 1,6 G

  7,50 €

  ČISTIACE TABLETY SAECO COFFEE OIL REMOVER 10 KS X 1,6 G

  Okrem týždenného čistenia odporúčame vykonať po príprave približne 500 šálok kávy alebo jedenkrát mesačne aj čistiaci cyklus s použitím odmasťovacích tabliet Saeco. Táto operácia je súčasťou údržby centrálnej jednotky.

 • Saeco - Aulika EVO Office

  1 069,00 €

  Navrhnutý na profesionálne použitie, Aulika Evo poskytuje potrebné technické vlastnosti na nepretržité používanie, vždy zaručuje perfektné dávkovanie, od espressa po veľkú kávu. Veľká kapacita nádob na vodu a kávu, to všetko zaručuje spoľahlivý výkon aj na miestach s vysokou dennou spotrebou.

 • Saeco - Lirika Black

  359,00 €

  Napriek svojim malým rozmerom a absencii počítadla sa radí medzi profesionálne automatické kávovary Saeco. Vďaka kreditnému systému má prevádzkar plnú kontrolu na výdajom kávy z kávovaru.

  Vyznačuje sa jednoduchou obsluhou, pohodlným užívateľským rozhraním a vysokou kapacitou zásobníkov. Pripravuje perfektné espresso zo zrnkovej kávy. Nadväzuje na tradíciu obľúbených modelov Villa, Vienna a Trevi. Kávovar sa prečisťuje samostatne pri každom zapnutí a vypnutí, nie je potrebný zásah zo strany užívateľa. Ovládanie vďaka troj farebnému grafickému displeju s jasnými tlačidlami zvládne každý.

 • Saeco - Lirika One Touch Cappuccino

  429,00 €

  Profesionál s malými rozmermi

  Malý, ale šikovný. To platí aj v prípade tohto kávovaru. Aj napriek malým rozmerom sa v jeho útrobách nachádzajú kvalitné komponenty, ktoré vám pripravia kávu tej najlepšej akosti. Keramický mlynček s nastaviteľnou hrubosťou mletia je základom. Tohto profesionálneho baristu môžete používať v kancelárii aj v menších prevádzkach. Nespornou prednosťou je aj príprava takmer akéhokoľvek kávového nápoja stlačením jediného tlačidla.

 • Saeco - New Royal One Touch Cappuccino

  699,00 €

  Kapacitné rozhranie s fotorealistickými ikonami

  Odnímateľná, ľahko udržiavateľná varná jednotka

  Oceľové kónické mlecie kamene

  Výškovo nastaviteľný dávkovač

  Nezávislá dýza na horúcu vodu

  Špičková elektronika vopred navrhnutá pre pripojenie Bluetooth

 • SAECO AULIKA EVO BLACK

  999,00 €

  SAECO AULIKA EVO BLACK

  Aulika Evo Black je navrhnutý na profesionálne použitie. Poskytuje potrebné technické vlastnosti na nepretržité používania, vždy zaručuje perfektné vydávanie, od espressa po lungo kávu. Zameriava sa na ľudí, ktorí si užívajú prestávku na kávu nielen ako chvíľku relaxácie, ale aj ako príležitosť na uvoľnený rozhovor a zdieľanie svojich nápadov a pocitov s kolegami a priateľmi.

 • SAECO POTRAVINÁRSKA VAZELÍNA - 5G

  5,70 €

  SAECO POTRAVINÁRSKA VAZELÍNA - 5G

  Potravinárska vazelína Saeco je určená na premazanie akýchkoľvek mechanických pohybujúcich sa častí.