Zoznam produktov značky San Remo

 • SAN REMO - Cafe Racer

  CENA NA VYŽIADANIE

  SANREMO Café Racer, je oficiálnym strojom majstrovstiev sveta v latte v umení a káve v Majstrovstvách Good Spirit Championships 2018 – 2020.

  Kávovar SANREMO RACER je energeticky efektívny kávostroj a ako taký sa môže pochváliť technológiou a funkciami novej generácie, ktoré zlepšujú výkon aj energetickú účinnosť. Vďaka nový technológiám , moderným izoláciám dokáže ušetriť až 50% energie - Sanremo Energy Efficient Machines (SEEM) . Má vzhľad silne naloženého, prehnutého chrbta a motorky na mieru. Kávovar, ktorý púta pozornosť a rešpektuje príkazy... to je Café Racer…

 • SAN REMO - Opera

  CENA NA VYŽIADANIE

  SAN REMO - Opera

  Kávovar SanRemo Opera je profesionálny viac bojlerový kávovar, ktorý je vytvorený tak aby vyhovel aktuálnym požiadavkám baristom a aby obstál aj v tej najväčšej záťaži. Je ručně vyrábaný v Taliansku je tým najlepším čo SanRemo aktuálne ponúka.

  Dva bojlery v tele kávovaru, jeden bojler ukrytý v každej hlave. Dokonalú extrakciu ide dosiahnuť vďaka zabudovaným Acaia, ktoré komunikujú s kávovarom. Súčasťou kávovaru je i tablet, na ňom nastavíte teplotu, tlak i priebeh extrakcie. Technologická dokonalosť a futuristický design, ktorý nikto neprehliadne.

 • SAN REMO - Treviso

  1 500,00 €

  San Remo - Treviso

  Kompaktný a štýlový poloprofesionálny manuálny kávovar na espresso umožňuje znalcovi kávy vychutnať si pravé espresso doma.

  Je tiež vhodný pre kanceláriu, malý bar alebo kaviareň. Vďaka technickým vlastnostiam, ako je medený kotol,potrubie a pokroková výmena tepla, je Treviso rovnako efektívny ako väčší stroj, ale jeho menšia kapacita umožňuje krátke čakacie doby a ľahkú reguláciu teploty. Elegantný povrch z nehrdzavejúcej ocele.

 • SAN REMO - Verona SED

  4 560,00 €

  Model Verona odráža jemné a dekoratívne línie klasických kávovarov modernými prvkami. Kávovar, ktorý zapadne do akéhokoľvek štýlu výzdoby interiéru.

 • SAN REMO - Zoe SED

  2 400,00 €

  Model Zoe zosobňuje inovatívny dizajn a po prvý krát v histórií kávovarov sa stáva konštrukcia kávovaru súčasťou jeho dizajnu. Vďaka tomuto riešeniu môže stroj kombinovať dva aspekty a to atraktívny moderný dizajn a primeranú cenu. Kávovar vhodný do moderných kaviarní či barov.